wtorek, 4 listopada 2014

MARION - OLEJEKI ORIENTALNEOPIS PRODUKTU: Oleje zawarte w formule intensywnie regenerują włosy, kondycjonując ich strukturę. Jojoba- odżywia i nawilża włosy; Słonecznik- regeneruje strukturę włosów, dodając im naturalnego blasku i chroniąc przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych. Dzięki nim włosy są miękkie, gładkie i odżywione. Do włosów zniszczonych. Kilka kropel produktu wystarczy, żeby włosy odzyskały naturalny i zdrowy wygląd!

 Konsystencja olejku jest gęsta, więc co za tym idzie, olejek jest bardzo wydajny. Piękny delikatny zapach. Włosy po nałożeniu olejku stają się miękkie i lśniące. W moim przypadku mam wielki problem z rozczesywaniem włosów, dzięki olejkowi staje się to łatwiejsze. Bez problemu włosy się rozczesują. Łatwy do rozprowadzenia, końcówki włosów są nawilżone. Opakowanie również na plus. Buteleczka leciutka, pompka się nie zacina. Na prawdę wystarczy kilka kropelek, na całe włosy. Ja mam dość gęste no i długie. Olejek posiadam już prawie 3 miesiące, używam go dość często, więc jak widać na zdjęciu jest wydajny. 

Na prawdę zakochałam się w tym produkcie. Cena jest niska, jeszcze nie raz go kupie. Także jak najbardziej polecam. produkt na 5.

5 komentarzy: